TAJT476K004RNJ
MFR.Part #
TAJT476K004RNJ
JLCPCB Part #
C1958357
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 47uF 4V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS