TAJT475M020RNJ
MFR.Part #
TAJT475M020RNJ
JLCPCB Part #
C1958360
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.1Ω 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS