TAJT475M010ANJ
MFR.Part #
TAJT475M010ANJ
JLCPCB Part #
C5975786
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 500nA 5Ω ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS