TAJT475K016RNJ
MFR.Part #
TAJT475K016RNJ
JLCPCB Part #
C1958383
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.1Ω 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS