TAJT475K010RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJT475K010RNJ
JLCPCB Part #
C1958338
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS