TAJT226M006RNJ
MFR.Part #
TAJT226M006RNJ
JLCPCB Part #
C1953591
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 22uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS