TAJT226K010SNJ
MFR.Part #
TAJT226K010SNJ
JLCPCB Part #
C6278400
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 2.2Ω 22uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS