TAJT225M035SNJ
MFR.Part #
TAJT225M035SNJ
JLCPCB Part #
C6328365
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4.2Ω 800nA ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS