TAJT225M035RNJ
MFR.Part #
TAJT225M035RNJ
JLCPCB Part #
C1958110
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4.2Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS