TAJT225M016RNJ
MFR.Part #
TAJT225M016RNJ
JLCPCB Part #
C1956468
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 6.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS