TAJT225K035RNJ
MFR.Part #
TAJT225K035RNJ
JLCPCB Part #
C1955268
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4.2Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS