TAJT155K035RNJ
MFR.Part #
TAJT155K035RNJ
JLCPCB Part #
C1957342
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 5.2Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS