TAJT106M016SNJ
MFR.Part #
TAJT106M016SNJ
JLCPCB Part #
C6547049
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2.2Ω@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS