TAJT105M016RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJT105M016RNJ
JLCPCB Part #
C1958512
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 1uF 5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS