TAJR685M002ANJ
MFR.Part #
TAJR685M002ANJ
JLCPCB Part #
C5975774
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 20Ω 500nA 6.8uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS