TAJR685K006RNJ
MFR.Part #
TAJR685K006RNJ
JLCPCB Part #
C1958808
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 6.8uF 7Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS