TAJR684K020RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJR684K020RNJ
JLCPCB Part #
C1957820
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 20V 20Ω 680nF ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS