TAJR475M010SNJ
MFR.Part #
TAJR475M010SNJ
JLCPCB Part #
C6547012
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 9Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS