TAJR474K020HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJR474K020HNJ
JLCPCB Part #
C7062205
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 20V 25Ω 470nF 500nA ±10% 0805 Tantalum Capacitors