TAJR224K020RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJR224K020RNJ
JLCPCB Part #
C1955398
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 20V 220nF 25Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS