TAJR155K020RNJ
MFR.Part #
TAJR155K020RNJ
JLCPCB Part #
C5954020
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 20V 500nA 9.6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS