TAJR106M006ANJ
MFR.Part #
TAJR106M006ANJ
JLCPCB Part #
C6278385
Description
-55℃~+125℃ 10uF 6.3V 600nA 6Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS