TAJR105M010RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJR105M010RNJ
JLCPCB Part #
C1952822
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uF 25Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS