TAJR105K025RNJV
MFR.Part #
TAJR105K025RNJV
JLCPCB Part #
C7356633
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 8Ω@100kHz ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS