TAJP684M035RNJ
MFR.Part #
TAJP684M035RNJ
JLCPCB Part #
C5954015
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 35V 680nF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS