TAJP156M006SNJ
MFR.Part #
TAJP156M006SNJ
JLCPCB Part #
C5954007
Description
-55℃~+125℃ 15uF 3.5Ω 6.3V 900nA ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS