TAJP105K025RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJP105K025RNJ
JLCPCB Part #
C1957438
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 11Ω 1uF 25V ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS