TAJP105K025BNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJP105K025BNJV
JLCPCB Part #
C7118553
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 11Ω 1uF 25V 500nA ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS