TAJK226M006RNJ
MFR.Part #
TAJK226M006RNJ
JLCPCB Part #
C6546984
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 22uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS