TAJK226K004RNJ
MFR.Part #
TAJK226K004RNJ
JLCPCB Part #
C1958163
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 22uF 4V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS