TAJF477K002RNJ
MFR.Part #
TAJF477K002RNJ
JLCPCB Part #
C5975758
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 300mΩ@100kHz 470uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS