TAJF337M004RNJ
MFR.Part #
TAJF337M004RNJ
JLCPCB Part #
C1851077
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 300mΩ@100kHz 330uF 4V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS