TAJF227M006RNJ
MFR.Part #
TAJF227M006RNJ
JLCPCB Part #
C1851078
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 220uF 300mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS