TAJF227K006RNJ
MFR.Part #
TAJF227K006RNJ
JLCPCB Part #
C1959715
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 220uF 300mΩ 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS