TAJF157K010RNJ
MFR.Part #
TAJF157K010RNJ
JLCPCB Part #
C1959804
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 150uF 300mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS