TAJF107M016RNJ
MFR.Part #
TAJF107M016RNJ
JLCPCB Part #
C7062187
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 400mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS