TAJE687M006TNJV
MFR.Part #
TAJE687M006TNJV
JLCPCB Part #
C7062185
Description
-55℃~+125℃ 42.8uA 500mΩ 6.3V 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS