TAJE687K006TNJV
MFR.Part #
TAJE687K006TNJV
JLCPCB Part #
C6278379
Description
-55℃~+125℃ 42.8uA 500mΩ 6.3V 680uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS