TAJE686M020HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJE686M020HNJ
JLCPCB Part #
C5954003
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 20V 68uF 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors