TAJE686K025RNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJE686K025RNJV
JLCPCB Part #
C7118543
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 17uA 25V 68uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS