TAJE477K006ANJ
MFR.Part #
TAJE477K006ANJ
JLCPCB Part #
C5793799
Description
-55℃~+125℃ 28uA 400mΩ 470uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS