TAJE476K035TNJV
MFR.Part #
TAJE476K035TNJV
JLCPCB Part #
C6278372
Description
-55℃~+125℃ 16.5uA 35V 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS