TAJE476K035ANJ
MFR.Part #
TAJE476K035ANJ
JLCPCB Part #
C6328334
Description
-55℃~+125℃ 16.5uA 35V 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS