TAJE476K025SNJ
MFR.Part #
TAJE476K025SNJ
JLCPCB Part #
C5953993
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 25V 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS