TAJE476K020RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJE476K020RNJ
JLCPCB Part #
C1954893
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS