TAJE336M025ANJ
MFR.Part #
TAJE336M025ANJ
JLCPCB Part #
C5975744
Description
-55℃~+125℃ 25V 33uF 8.3uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS