TAJE336K035TNJV
MFR.Part #
TAJE336K035TNJV
JLCPCB Part #
C6278369
Description
-55℃~+125℃ 33uF 35V 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS