TAJE336K035ANJ
MFR.Part #
TAJE336K035ANJ
JLCPCB Part #
C6278367
Description
-55℃~+125℃ 33uF 35V 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS