TAJE336K025ANJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJE336K025ANJ
JLCPCB Part #
C5975742
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 33uF 8.3uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS