TAJE227K016RNJV
MFR.Part #
TAJE227K016RNJV
JLCPCB Part #
C5953987
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 220uF 500mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS